Foci hírek | RSS Hírgyűjtő - 50. oldal

NB II: A Honvéd triója és Vasas-verők a forduló válogatottjában - íme, a csapat
2023-10-10 12:27, pepsifoci.hu - Foci

Szivics szerint Szerbia többet nem hibázhat: "A szerbek nagyon jól tudják játszani az ilyen meccseket, jobban néznek majd ki, mint legutóbb"
2023-10-10 11:43, pepsifoci.hu - Foci

Interjú az Újpest ügyvezetőjével: "Mi amolyan kívülálló szereplői vagyunk a magyar futballnak, mi vagyunk a belga tulajdonos klubja"
2023-10-10 09:52, pepsifoci.hu - Foci

Magyar válogatott: Egy edzőmeccs miatt érkezik később a mieink egyik játékosa
2023-10-10 08:18, pepsifoci.hu - Foci

Ma a TV-ben: Topligás gólok minden mennyiségben
2023-10-10 08:10, pepsifoci.hu - Foci

Megtudták, mikor és melyik csapatból vonul vissza Cristiano Ronaldo; Simeone hamarosan dönt a jövőjéről - külföldi körkép
2023-10-09 22:23, pepsifoci.hu - Foci

A magyar válogatott támadója az esetleges klubváltásról: "Ha lesz olyan ajánlat, ami szakmailag megfelelő, mindenképp lépni kell"
2023-10-09 21:12, pepsifoci.hu - Foci

Légiósok: Újabb rekord, Szoboszlai értéke sosem volt még ennyire az egekben - már csak egy Liverpool-játékos előzi meg
2023-10-09 19:45, pepsifoci.hu - Foci

Orbán válogatottbeli sérülése miatt is kritizált a Lipcse edzője: "Mi nem tudunk kiszállni a mókuskerékből"
2023-10-09 18:54, pepsifoci.hu - Foci

Újpesti a kapuban és a középpályán, Fradi-játékos a védelemben és a támadósorban - itt a forduló válogatottja
2023-10-09 17:54, pepsifoci.hu - Foci

Zseniálisan reagált a Milan Giroud parádés kapusteljesítményére - videó
2023-10-09 17:09, pepsifoci.hu - Foci

NB I: Potyagól vagy zseniális lövés? A hat év után gólt szerző játékos nem akárhogy talált be - videó
2023-10-09 16:31, pepsifoci.hu - Foci

Kihagyja a budapesti Eb-selejtezőt a szerbek 70 millió eurós sztárja: "Harcosokkal megyünk győzni Magyarországra!"
2023-10-09 15:32, pepsifoci.hu - Foci

Brutális csattanás az NB II-es bajnokin: Vérzett és hatalmasra duzzadt a bokája, a mentőben látták el a szélsőt - fotó, videó
2023-10-09 14:40, pepsifoci.hu - Foci

Dzsudzsák fáradt Fradiról is beszélt: "Azért az bosszantó, hogy nyolcan labdába se értünk a kezdésnél, és máris 1-0 volt"
2023-10-09 13:58, pepsifoci.hu - Foci

Kíméletlen K.O.: Bolla úgy fejbe rúgta az ellenfelét, hogy le is kellett cserélni - videó
2023-10-09 13:16, pepsifoci.hu - Foci

Ordas nagy kamufelvétel terjed Ronaldóról a hétvégén kitört izraeli háború kapcsán - videó
2023-10-09 12:04, pepsifoci.hu - Foci

A magyar bajnok támadó a megtámadott Izraelből nyilatkozott a csakfoci.hu-nak: "Nagyobb volt a pánik, izgultam is"
2023-10-09 11:12, pepsifoci.hu - Foci

Szoboszlai "gólpasszát" 3 méterről rontotta el a liverpooli csapattárs - videó
2023-10-09 10:50, pepsifoci.hu - Foci

Gyász: A saját születésnapi buliján ölték meg az ismert focistát az Izraelre támadó fegyveresek
2023-10-09 09:37, pepsifoci.hu - Foci

Stankovic a Loki-meccs után: "Inkább nem mondok semmit Lisztes kiállításáról, mert megbüntetnek"
2023-10-09 09:02, pepsifoci.hu - Foci

Az NB I legfurcsább hétvégi jelenete: A kapus kezei közül akart gól fejelni a csatár - videó
2023-10-09 08:33, pepsifoci.hu - Foci

Ma a TV-ben: Nézd újra a Fradi-Lokit és Szoboszlaiék fordulatos meccsét
2023-10-09 08:10, pepsifoci.hu - Foci

A Bayern sztárjáért száll versenyfutásba a Real és a ManCity, 80 millió eurós árcédulát kapott a portugál támadó - külföldi körkép
2023-10-08 22:29, pepsifoci.hu - Foci

NB I: Stankovic nem jelent meg a Fradi-meccs utáni sajtótájékoztatón; Blagojevic: "Az első 20 perc sokkja után egy kisebb csodát produkáltunk" - edzői értékelések
2023-10-08 21:22, pepsifoci.hu - Foci

Fradi: Lisztes egy perc alatt a kiállítás sorsára jutott a Debrecen ellen - videó
2023-10-08 20:17, pepsifoci.hu - Foci

Topligák: Az Arsenal nyerte a PL-forduló csúcsrangadóját, a Bayern nem adott esélyt Sallaiéknak - eredmények, videók
2023-10-08 19:26, pepsifoci.hu - Foci

A 16. másodperces Fradi-gól sem zavarta meg Dzsudzsákékat, a Loki a sírból mentett pontot a Groupamában - Lisztes piros lapot kapott a találkozón
2023-10-08 18:30, pepsifoci.hu - Foci

Videó: Kigyulladt a magyar válogatott játékos csapatának busza a hétvégi bajnoki után
2023-10-08 17:50, pepsifoci.hu - Foci

PL: Hiába fordított hátrányból a Liverpool, mégsem tudott győzni - videó
2023-10-08 17:04, pepsifoci.hu - Foci

NB II: Három nyeretlen bajnoki után győzött újra a Honvéd, őrületes meccsen maradt pont nélkül a Vasas - eredmények

2023-10-08 14:50, pepsifoci.hu - Foci

Honvéd: "A mérkőzések nagy részében mi dominálunk, ezt rendre elismerik a riválisok is"
2023-10-08 13:40, pepsifoci.hu - Foci

Vignjevic merész ígérete az Újpest újabb győzelme után: "Kínaiul fogok nyilatkozni, ha a szezon végén vezetjük a tabellát" - videó
2023-10-08 12:05, pepsifoci.hu - Foci

Hihetetlen: Giroud kapusként mentette meg a Milant a góltól - videó
2023-10-08 10:43, pepsifoci.hu - Foci

Stankovic a Fradi-Loki előtt: "Nem azért vagyunk itt, hogy sírjunk"; Blagojevic szerint ez egy problémás szituáció - ezt várják a vezetőedzők
2023-10-08 09:37, pepsifoci.hu - Foci

Légiósok: Sallóiék már a harmadik percben emberelőnybe kerültek, de a vége mégis szoros lett - videó
2023-10-08 09:10, pepsifoci.hu - Foci

Ma a TV-ben: Élőben a Vidi-MTK és a Fradi-Loki az NB I-ből, lesz NB II-es forduló, pályán Szoboszlaiék és Dárdaiék is
2023-10-08 08:10, pepsifoci.hu - Foci

NB I: A Kecskemét négy meccs után szerzett, a Paks négy meccs után vesztett pontot
2023-10-07 22:23, pepsifoci.hu - Foci

Vignjevic: "Paradox, hogy a Diósgyőr pont most nem lőtt gólt", Kuznyecov: "Mindent megbocsájtok, de egyet elvárok" - értékelések
2023-10-07 21:25, pepsifoci.hu - Foci

Kinézte Guardiola utódját a City, Mourinho állása a tét a vasárnapi meccsen - külföldi körkép
2023-10-07 20:31, pepsifoci.hu - Foci

Topligák: Az MU a hosszabbításban menekült meg, Kerkezék tovább szenvednek; a Real Bellingham vezérletével vágott négyet
2023-10-07 18:36, pepsifoci.hu - Foci

NB I: Az Újpest nyerte a nagy helyzetek meccsét, ezzel megelőzte a Diósgyőrt és már dobogós
2023-10-07 18:12, pepsifoci.hu - Foci

Topligák: Új éllovasa van a Premier League-nek és a Bundesligának is - videó
2023-10-07 17:35, pepsifoci.hu - Foci

Szoboszlaiék VAR-botránya után jelentősen változik a videóbíró használata a Premier League-ben - a részletek
2023-10-07 15:38, pepsifoci.hu - Foci

NB I: Három gólt is szerzett a ZTE, mégis izgulnia kellett a győzelemért Kövesden - videó
2023-10-07 14:39, pepsifoci.hu - Foci

Elérzékenyült a válogatottba visszatérő NB I-es játékos: "Nem volt még ilyen a pályafutásomban" - meglepte Rossi meghívója
2023-10-07 13:25, pepsifoci.hu - Foci

NB I: A felsőházba ugrott a ZTE, kiesőhelyen az Újpest – megmondjuk a “tutit” az eddigi igazolásokról
2023-10-07 12:33, pepsifoci.hu - Foci

Hajnal: "Nagy önbizalmat adhat nekünk ez a meccs, 60 percig a mi akaratunk érvényesült egy topcsapat ellen" - a Fradi sportigazgatója büszke a Fiorentina elleni teljesítményre
2023-10-07 11:37, pepsifoci.hu - Foci

Komikus jelenet a győztes gól előtt: Úgy összefejelt két kisvárdai, hogy egyikük fejéből ömlött a vér - videó
2023-10-07 10:34, pepsifoci.hu - Foci

Hornyák: "Hat ponttal többünk kellene, hogy legyen és simán vezetnénk a bajnokságot", Mátyus a játékosa furcsa sérüléséről: "Biztos mókás, de ez neki nem vicces" - NB I-es értékelések
2023-10-07 09:49, pepsifoci.hu - Foci

Ma a TV-ben: Élőben a Kövesd-ZTE, az Újpest-Diósgyőr és a Kecskemét-Paks az NB I-ből, pályán a Real Madrid és a Manchester United is
2023-10-07 08:10, pepsifoci.hu - Foci

NB I: Továbbra is nehéz helyzetben a Kisvárda, ezúttal emberhátrányban távoztak pont nélkül a Puskás Akadémia otthonából
2023-10-06 22:28, pepsifoci.hu - Foci

Komoly eltiltás várhat a doppingbotrányba keveredett világbajnokra, a ManCity felveszi a kesztyűt a Reallal Haalandért - külföldi körkép
2023-10-06 21:18, pepsifoci.hu - Foci

Éles meccsre számít a szerbek ellen az NB I-es támadó: "Nagy lépést tehetünk az Eb felé" - nem bánta meg, hogy hazatért Portugáliából
2023-10-06 19:52, pepsifoci.hu - Foci

A Hertha csapatkapitánya Dárdairól: "A répa és a bot keveréke, a hangereje megrázza a fiatalokat"
2023-10-06 18:56, pepsifoci.hu - Foci

Magyar válogatott: A Milan sztárja is kimaradt a szerbek szűk keretéből - íme, a névsor
2023-10-06 18:03, pepsifoci.hu - Foci

Van, ahol Szoboszlai már a Liverpool legjobb játékosa: "Kloppnak nem kellett volna aggódnia"
2023-10-06 16:46, pepsifoci.hu - Foci